O káve

Prejsť nižšie

O káve

Značka La Messicana bola založená v meste Piacenza, Taliansko. Písal sa rok 1957, keď spoločnosť špecializujúca sa spracovaním kávy vstúpila na trh. 
V posledných rokoch investovala kapitál a zdroje na vybudovanie novej továrni, modernizáciu technológie a nový dizajn. Prezrite si ponuku kávy.S novou továrňou a logom La Messicana začala budovať aj svoj nový imidž s radou úprav v sortimente ponúkanej kávy. Moderné obaly, ktoré napohľad zaujmú svojou jednoduchosťou a po ochutnaní kávy vyvolajú pocit bezchybnosti.

Produkcia kávy La Messicana začína pražením importovaných, výberových zŕn z plantáží po celom svete. La Messicana sa zaoberá len kávovými zrnkami rodu Arabica a Robusta.
Technologický postup pri pražení zŕn sa odlišuje od ostatných značiek tým, že sa pražia jednotlivé odrody samostatne a až potom nasleduje miešanie zŕn do požadovaného pomeru. Drvivá väčšina komerčne známych značiek to robí jednoduchšie - jediným pražením namiešanej zmesi. Šetria sa tým náklady, ale podstatne sa znižuje výsledná kvalita kávy.
La Messicana svojim postupom zanecháva chuťové charakteristiky odrôd, pretože každá odroda vyžaduje špecifické podmienky praženia. Táto káva je dodávaná nielen po celom Taliansku, ale aj do viacerých krajín v Európe a na Blízkom východe.

My ponúkame našim zákazníkom vždy najlepšiu cenu. Nielen našich verných zákazníkov, ale každého zákazníka dokážeme odmeniť nie len dopravou zdarma. Ale aj skvelými množstevnými zľavami až do výšky zľavy 10%. Viac informácií o zľavách nájdete tu.